Kategorie


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o promocjach, ofertach i nowościach
na stronie podaj e-mail: Ankieta

Kiedy szukasz ofert wakacyjno-noclegowych ?:

 
 
 
 
  


» Zobacz wyniki pozostałych ankiet

 

RankHotel.pl prezentuje najlepsze noclegi na Euro2012 w miastach, w których rozgrywane będą mecze wspaniałej piłkarskiej imprezy. Jeśli poszukują Państwo bardzo dobrych i atrakcyjnych noclegów w miastach takich jak Gdańsk, Poznań, Wrocław czy Warszawa to zapraszamy do skorzystania z szerokiego wachlarza obiektów w naszej bazie. U nas z pewnością znajdą Państwo odpowiednie hotele Euro 2012, które spełnią oczekiwania i zapewnią wygodny wypoczynek w przystępnej cenie.
Reklama w RankHotel.pl - Dla właścicieli obiektów oferujemy bardzo atrakcyjne warunki promocji obiektów, dzięki którym można zaprezentować oferowane hotele we Wrocławiu, noclegi w Gdańsku, hotele w Poznaniu czy noclegi w Warszawie szerokiej liczbie miłośników futbolu, którzy odwiedzą polskie miasta Euro2012 w trakcie wielkiego piłkarskiego święta. Jeśli chcesz dobrze wypromować swój obiekt noclegowy – zapraszamy do kontaktu i nawiązania satysfakcjonującej współpracy.

Regulamin     « powrót

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PORTALU   

 

 

I. Zasady ogĂłlne:

 1. Poniższy dokument jest podstawą użytkowania, strony Eurohotele & Euronoclegi 2012 będąca pod adresem www.eurohotele2012.pl i www.rankhotel.pl zwanej dalej „serwis” lub „portal”.
 2. Serwis jest własnością BACKCOVER Genowefa Szczepaniak. Regon 060697684, NIP 716-213-63-02. Nr rachunku bankowego mBank: 53114020040000310270981955.
 3. Administrator serwisu ma prawo wprowadzać zmiany w wyglądzie serwisu, zasadach jego funkcjonowania oraz w regulaminie bez konieczności indywidualnego informowania o tym użytkowników.
 4. www.eurohotele2012.pl zobowiązuje się do należytej staranności w prowadzeniu portalu, dbania o jego wygodne użytkowanie oraz warstwę estetyczną.
 5. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do umieszczania informacji o serwisie w innych mediach (w tym mediach elektronicznych) - w celu jego promocji.
 6. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za szkody, utrudnienia czy awarie nie wynikające z jego winy.

 

II. UĹźytkownicy

 1. Osoby lub firmy dodające ogłoszenie do portalu zobowiązane są do podania prawdziwych danych w formularzu ogłoszenia. 
 2. Administrator zastrzega sobie prawo do sprawdzenia ich autentyczności.
 3. Serwis nie gromadzi wraĹźliwych danych osobowych.
 4. Gromadzeniu podlegają wyłącznie dane adresowe publiczne dostępne w celu przesłania informacji o zmianach w serwisie oraz do celów marketingowych o których mowa w dziale V pkt 2 i 3 regulaminu.
 5. W przypadku osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, serwis zastrzega sobie możliwość wykorzystania w celu nawiązania kontaktu następujących danych: numer telefonu, adres oraz adres poczty elektronicznej oraz wykorzystywania tych danych do celów marketingowych na zasadach określonych w dziale V pkt 2 , 3 i 4 regulaminu.
 6. Publicznie dostępne dane osobowe użytkowników mogą zostać udostępniane w celach komercyjnych podmiotom trzecim, bez uzyskania indywidualnej zgody użytkownika.
 7. Osoby lub firmy dodające ogłoszenie do portalu zobowiązane są zgłosić administratorowi informacje o potrzebie wystawienia faktury VAT, podając dane do faktury w okresie 2 dni od czasu transakcji (wykupienia abonamentu- ogłoszenia).

 

III. Ogłoszenia

 1. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń i innych materiałów zamieszczonych przez użytkowników portalu.
 2. Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie jest płatne wg. abonamentów, zamieszczenie ogłoszenia oznacza zgodę na jego publikacje w Internecie.
 3. Portal oferuje również możliwość zamieszenia ogłoszeń płatnych.
 4. Wysokość opłaty określa cennik w zakładce "dodaj obiekt *" dołączony do formularza ogłoszenia.
 5. Opłatę za zamieszenie ogłoszenia płatnego dokonuje się po przez internetowy transfer ( w tym system dotpay).
 6. Opłaty za zamieszczenie specjalnych banerów reklamowych i reklam ruchomych następuje po uzgodnienie warunków, ceny oraz trybu zapłaty z administratorem serwisu .
 7. Ogłoszenia zamieszczane w portalu muszą być bezpośrednio bądź pośrednio związane z przedmiotem tematycznym portalu.
 8. Każde ogłoszenie przed dokonaniem jego publikacji podlega weryfikacji pod kątem przestrzegania zasad niniejszego regulaminu. Po zauważeniu nieprawidłowości może zostać usunięte z serwisu.
 9. Serwis zastrzega sobie prawo publikacji ogłoszeń w innych prowadzonych przez siebie portalach.
 10. Niedozwolone jest zamieszczanie na łamach serwisu treści obraźliwych, wulgarnych, rasistowskich czy też o charakterze erotycznym – tego typu treści nie będą publikowane.
 11. Niedozwolonym jest również zamieszczanie w ogłoszeniu linków, logo oraz innych danych portali o działalności konkurencyjnej.
 12. W przypadku ogłoszeń płatnych, niedopuszczenie do ich publikacji bądź usunięcie z powodu naruszenia warunków regulaminu, nie wywołuje po stronie portalu obowiązku zwrotu pobranej opłaty z tytułu zamieszczenia ogłoszenia.
 13. Ogłoszenie ( w tym ogłoszenie płatne) zostanie opublikowane wyłącznie w przypadku prawidłowego wypełnienia formularza  dodawania ogłoszeń.
 14. Administrator zastrzega sobie prawo do limitowania ilości ogłoszeń na stronie internetowej
 15. W przypadku ogłoszeń płatnych jeżeli formularz został źle wypełniony lub żle wybrany administrator nie zwraca pieniędzy.

 

 

IV. Wyłączenie odpowiedzialności
 

1.       Serwis nie ponosi odpowiedzialności za:

-  roszczenia związane z rozliczeniami między użytkownikami serwisu,

-  zachowanie osób umieszczających oferty w serwisie,

-  oferowane w ogłoszeniach towary i usługi,

-  zgodność usług i towarów z opisem,

-  prawdziwość informacji zawartych w ogłoszeniach.

2.      Odpowiedzialność za publikowane w ogłoszeniu treści i materiały ponosi tylko i wyłącznie zamieszczający ogłoszenie użytkownik.

3.      Za nieprawidłowe zamieszczenia ogłoszenia według instrukcji zamieszczonej na stronie internetowej administrator strony nie odpowiada.

4.       Użytkownik zamieszczając swoje dane w Serwisie wyraża zgodę na gromadzenie, przechowywanie i przetwarzanie ich przez Eurohotele & Euronoclegi 2012 i Rankhotel.

5.       Serwis ogłoszeniowy Eurohotele & Euronoclegi 2012 i Rankhotel nie bierze udziału w transakcjach pomiędzy ogłoszeniodawcami, a osobami zainteresowanymi poszczególnymi ofertami. 

6.      Serwis zastrzega sobie prawo do zmian niniejszego regulaminu. Zmiany wprowadzone w regulaminie obowiązują od chwili umieszczenia go stronie internetowej.

 

V. Postanowienia końcowe

 

 1. Korzystanie z portalu jest rĂłwnoznaczne z akceptowaniem wszystkich zasad regulaminu.
 2. Użytkownik w szczególności wyraża zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celach marketingowych i informacyjnych, w tym na otrzymywanie komunikatów lub informacji od administratora serwisu lub innych podmiotów (za wiedzą i wyraźnym przyzwoleniem administratora serwisu) oraz informacji dotyczących produktów lub usług świadczących przez administratora lub inne podmioty.
 3. Powyższa zgoda dotyczy otrzymywania powyższych informacji lub komunikatów za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres poczty elektronicznej wskazanej przez użytkownika korzystającego z portalu (w tym o podmiotu zamieszczającego ogłoszenie)
 4. Cofnięcie tej zgody jest równoznaczne z żądaniem usunięcia konta.
 5. Administrator serwisu zastrzega sobie także prawo do usunięcia konta użytkownika notorycznie naruszającego postanowienia regulaminu lub działającego na szkodę portalu.
 6. W przypadku zmiany treści regulaminu, zmiany zostaną uwidocznione w jego treści w sposób umożliwiający ich identyfikacje wraz z podaniem daty każdorazowej modyfikacji.
 7. Kupujący czyli ogłoszeniodawca wyraża zgodę na otrzymywanie faktur drogą e-mail czyli elektonicznie .

Nazwa "Euro2012" w portalu Eurohotele2012.pl wykorzystywana jest tylko informacyjnie.

 

* do cen netto doliczany jest VAT (wystawiamy faktury VAT)

 

 zmiana dn. 05-04-2011

zmiana dn. 13-03-2012

zmiana dn. 09-05-2012