Kategorie


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o promocjach, ofertach i nowościach
na stronie podaj e-mail: Ankieta

Kiedy szukasz ofert wakacyjno-noclegowych ?:

 
 
 
 
  


» Zobacz wyniki pozostałych ankiet

 

RankHotel.pl prezentuje najlepsze noclegi na Euro2012 w miastach, w których rozgrywane będą mecze wspaniałej piłkarskiej imprezy. Jeśli poszukują Państwo bardzo dobrych i atrakcyjnych noclegów w miastach takich jak Gdańsk, Poznań, Wrocław czy Warszawa to zapraszamy do skorzystania z szerokiego wachlarza obiektów w naszej bazie. U nas z pewnością znajdą Państwo odpowiednie hotele Euro 2012, które spełnią oczekiwania i zapewnią wygodny wypoczynek w przystępnej cenie.
Reklama w RankHotel.pl - Dla właścicieli obiektów oferujemy bardzo atrakcyjne warunki promocji obiektów, dzięki którym można zaprezentować oferowane hotele we Wrocławiu, noclegi w Gdańsku, hotele w Poznaniu czy noclegi w Warszawie szerokiej liczbie miłośników futbolu, którzy odwiedzą polskie miasta Euro2012 w trakcie wielkiego piłkarskiego święta. Jeśli chcesz dobrze wypromować swój obiekt noclegowy – zapraszamy do kontaktu i nawiązania satysfakcjonującej współpracy.

Karty Turystyczne = Rabat     « powrót

2011-03-11 19:26:14

 Szczecińska Karta Turystyczna

 

Karta powiązana jest z Miejskim Szlakiem Turystycznym czym zachęca do aktywnego zwiedzania Szczecina.

Karta upoważnia także do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską.

Są 2 wersje karty: dobowa w cenie 15 złotych, oraz 3-dniowa za 25 złotych.

Można ją kupic w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Jana z Kolna 7, w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej przy ul. Korsarzy 34 (Zamek Książąt Pomorskich), w punkcie informacji turystycznej na Dworcu Głównym PKP przy ul. Kolumba 1.

Karta zapewnia: 

darmowe przejazdy komunikacją miejską

50% zniżki na wstęp do wszystkich oddzialów Muzeum Narodowego oraz Muzeum Techniki i Komunikacji

darmowy gadżet pamiątkowy ze Szczecina

darmowe wstępy do klubów i dyskotek

możliwość zakupu biletów ulgowych do Filharmonii Szczecińskiej, teatrów, galerii

możliwość zakupu biletów ulgowych do atrakcji turystycznych, m.in.: parku linowego, Eksperymentarium Eureka, wieże widokowe, rejsy statkami wycieczkowymi

rabaty w hotelach i restauracjach do 25%

rabaty na zwiedzanie Szczecina i przejazdy na lotnisko w Berlinie

bilety ulgowe i rabaty na wypożyczenie sprzętu wodnego i wycieczki kajakowe

rabaty na wstęp do Groty Solnej

bilety ulgowe do muzeum Zamku Książąt Pomorskich

 

 

Turystyczna Karta Mazowsza Zachodniego

 Karta to:
ponad 100 zniżek w blisko 30 obiektach turystycznych i około turystycznych;
zniżki na noclegi, gastronomię, muzea, transport, zajęcia rekreacyjne oraz inne atrakcje;
rabaty obowiązujące od chwili nabycia karty do 31 grudnia 2014 r. 

Organizatorem projektu jest Lokalna Organizacja Turystyczna Mazowsza Zachodniego (LOT MZ), której głównym celem jest promocja turystyki w regionie.

Posiadacz karty zostanie upoważniony do korzystania ze zniżek/rabatów na ściśle określone usługi/produktyw punktach honorujących kartę, czyli u Partnerów Projektu (w obiektach noclegowych, gastronomicznych, sportowo-rekreacyjnych, instytucjach kultury, itd.).

Kartę można nabyć bezpłatnie przy wykupieniu cegiełki o wartości 13 PLN na wsparcie realizacji celu -  zorganizowania inscenizacji historycznej „Strajk Szpularek z 1883 r. – Historia Prawdziwa”, emitowanej przez Stowarzyszenie Fabryka Feniksa.

Wersja 1 - dla indywidualnych użytkowników (mieszkańca/turysty);
Wersja 2 – dla przedsiębiorstw/instytucji, które chcą nabyć kartę w celu przekazania jej za darmo swoim stałym klientom.

 

 

Krakowska Karta Turystyczna

 

Dwu- lub trzydniowa Karta upoważnia posiadacza do bezpłatnych przejazdów w autobusach i tramwajach miejskich oraz do bezpłatnych wstępów do 30 muzeów krakowskich. Karta zapewnia poruszanie się środkami komunikacji miejskiej zarówno w dzień jak i w nocy.

Cena karty dwudniowej wynosi 60 PLN, a trzydniowej - 80 PLN.

Posiadacze Karty mogą ponadto skorzystać z systemu rabatów w wybranych restauracjach i sklepach oraz na wycieczki lokalne.

 
 

Karta Turysty - Gdańsk, Sopot, Gdynia Plus

 

Karta Turysty toponad 240 zniżek u Partnerów Karty. Zniżki te mogą być wykorzystywane wielokrotnie a ich termin realizacji upływa 30 kwietnia 2014 roku.

Karta Turysty jest ofertą podstawową, dostępna tylko w punktach sprzedaży oraz hotelach.

Bilet Zwiedzanie - W ramach tej oferty uzyskuje się jednorazowy wstęp do obiektów muzealnych oraz Zoo Oliwa
Bilet ten ważny w opcji czasowej 24 lub 72 godziny. Bilet Zwiedzanie doładowywany jest w Punktach Sprzedaży tylko na Kartę Turysty.

Bilet Komunikacja - W ramach tej oferty uzyskuje się możliwość podróżowanie transportem publicznym ( w tym Szybka Kolej Miejska) o zasięgu metropolitalnym tj. od Pruszcza Gdańskiego do Wejherowa.

Na kartę  otrzymujemy  zniżki w wielu miejscach takich jak:. restauracje, puby, kluby bowlingowe, spa, fitness, kino 5D, tory kartingowe czy aquapark. Ze zniżek można też korzystać przy zakupie biżuterii w gdańskich galeriach bursztynu.
Z kartą turysta otrzymuje przewodnik z opisami miejsc, które można odwiedzić (w 3 językach), godzinami ich otwarcia, dojazdem i mapkami.

Kartę można kupic  w punktach „it” na terenie Trójmiasta (m.in. na Lotnisku, przy ul. Długiej i Długi Targ w Gdańsku, w tunelu przy Dworcu PKP Gdańsk Główny, a także w Gdyni)

 

Łuşycka Karta Turystyczna (ŁKT)

 

ŁKT to regionalna karta turystyczna, która uprawnia do korzystania z rabatów oferowanych przez wybrane podmioty tworzące bogatą ofertę turystyczną, rekreacyjną i kulturalną Powiatu Lubańskiego. ŁKT jest kartą partnerską dla LausitzCard (LC), która funkcjonuje w niemieckiej części Górnych Łużyc.

ŁKT jest rozpowszechniana bezpłatnie przez obiekty noclegowe uczestniczące w systemie ŁKT. Warunkiem uzyskania karty jest nocleg w jednym z tych obiektów.

Dodatkowe informacje:
Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań, tel./fax +48 (75) 64 64 315
w Niemczech:
Marketing-Gesellschaft Oberlausitz Niederschlesien mbH
Tzschirnerstraße 14a, 02625 Bautzen, Tel.: 03591/4877-0, Fax: 03591/487748, 

 

Poznańska Karta Turystyczna

 

Karta to 74 atrakcje, bezpłatne wejścia do muzeów i bezpłatna komunikacja miejska. Do każdej karty dodawana jest książeczka z opisem wszystkich partnerów projektów i ich oferty. Są też nowe opcje: karta bez transportu miejskiego dla turystów; karta ulgowa. 

Kartę można zakupić w Centrum Informacji Miejskiej i jego filiach:
ul. Ratajczaka 44 (Arkadia)
ul. Dworcowa 2 (nowy dworzec PKP)
ul. Głogowska 14 (MTP – tylko podczas trwania imprez targowych)
Stary Rynek 59 (Centrum Informacji Turystycznej)
ul. Bukowska (Port Lotniczy Poznań-Ławica) 

Ceny Karty :

Normalna z komunikacją
1-dniowa 35zł
2-dniowa 49zł
3-dniowa 59zł 

Ulgowa  z komunikacją
1-dniowa 25zł
2-dniowa 35zł
3-dniowa 45zł

 

 

Karta Open Wrocław 

Z kartą można jeździć za darmo komunikacją miejską i korzystać ze zniżek w 121 instytucjach – m.in. hotelach, restauracjach, muzeach, czy zoo.Karta jest na okaziciela. Przy zakupie trzeba wybrać rodzaj (normalna lub ulgowa), czas jej ważności od chwili zakupu (24, 48 lub 72 godziny) i rodzaj pakietu:


1- podstawowy Open Wrocław - obejmuje darmowy przejazd MPK oraz pakiet zniżek w hotelach, hostelach, restauracjach, pubach, barach, klubach, sklepach z pamiątkami, taksówkach, wypożyczalniach samochodów i przy wycieczkach z przewodnikiem.


2 -tematyczne: Culture, Culture&Fun oraz Culture, Fun & Sport.
Cena od 16,5 zł (zwykła, 24-godzinna ulgowa) do 199 zł (72-godzinna normalna z pakietem Culture, Fun & Sport). Przy zakupie karty każdy dostanie mapkę wraz z informacją, gdzie korzystać ze zniżek.

 

 

Karta Rabatowa BIT  Bydgoszcz, Inowrocław i Toruń. 

Posiadacze karty mogą korzystać z 10%, 15% czy 20% rabatów w kilkudziesięciu miejscach. Wśród partnerów Karty są hotele, restauracje, różnorodni usługodawcy, obiekty kulturalne i inne podmioty w Bydgoszczy, Inowrocławiu i Toruniu. Do projektu Karty przystąpili również partnerzy z Ciechocinka oraz Solca Kujawskiego.

cena karty – 28,80 zł

data ważności karty – do 31 marca 2014

 

Paczkowska Karta Turystyczna

 

Karta skierowana jest nie tylko dla turystów, ale również dla mieszkańców Gminy Paczków.

Do inicjatywy zaproszono podmioty związane z handlem i usługami turystyczno-rekreacyjnymi. Aktualnie baza firm biorących udział w projekcie składa się z 40 podmiotów z terenu Gminy Paczków. Użytkownikiem karty może być osoba pełnoletnia. 

Ze zniżek może skorzystać zarówno posiadacz karty oraz podróżujące z nim osoby (max. 5osób). Termin ważności karty obowiązuje do końca 2013r. W razie pytań kontakt z Biurem TeraTour z siedzibą przy ul. Rynek 20 (Dom Plastyka), 48-370 Paczków

 

Karta Rabatowa "Krainy Lessowych Wąwozów"

 

Jestto imienna, turystyczna karta rabatowa, która upoważnia do uzyskania rabatu przy zwiedzaniu, korzystaniu z atrakcji turystycznych, usług noclegowych i gastronomicznych.

Z Kartą Rabatową uzyskasz zniżki na noclegi, usługi gastronomiczne, korzystanie z atrakcji turystycznych, zadbasz także o zdrowie i urodę! Na chwilę obecną upoważnia do zniżek w 35 obiektach!

Cena promocyjna 10zł.

 

 

 

Tatrzańska Karta Rabatowa

 

Warunkiem otrzymania „Tatrzańskiej Karty Rabatowej”  jest dokonanie rezerwacji pobytu w jednym z obiektów noclegowych, których aktualna lista znajduje się na oficjalnej stronie programu.

Posiadacze "Tatrzańskiej Karty Rabatowej" są uprawnieni do uzyskiwania zniżek, rabatów i innych korzyści u partnerów (atrakcji) przez okres równy ilości dni zameldowania w obiekcie noclegowym, przy czym rabat może być udzielony maksymalnie 1 raz na dzień u każdego z partnerów. Po zrealizowaniu promocji u Partnera, Karta Tatrzańska jest blokowana automatycznie przez system.

Liczba kart wydawanych w ramach niniejszego programu nie jest limitowana, przy czym jedna osoba może otrzymać maksymalnie jedną Kartę

Posiadacz Karty Tatrzańskiej" nie może udostępniać karty osobom trzecim, wypożyczać, wynajmować, ani sprzedawać w żadnej formie pod rygorem jej utraty.