Kategorie


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o promocjach, ofertach i nowościach
na stronie podaj e-mail: Ankieta

Kiedy szukasz ofert wakacyjno-noclegowych ?:

 
 
 
 
  


» Zobacz wyniki pozostałych ankiet

 

RankHotel.pl prezentuje najlepsze noclegi na Euro2012 w miastach, w których rozgrywane będą mecze wspaniałej piłkarskiej imprezy. Jeśli poszukują Państwo bardzo dobrych i atrakcyjnych noclegów w miastach takich jak Gdańsk, Poznań, Wrocław czy Warszawa to zapraszamy do skorzystania z szerokiego wachlarza obiektów w naszej bazie. U nas z pewnością znajdą Państwo odpowiednie hotele Euro 2012, które spełnią oczekiwania i zapewnią wygodny wypoczynek w przystępnej cenie.
Reklama w RankHotel.pl - Dla właścicieli obiektów oferujemy bardzo atrakcyjne warunki promocji obiektów, dzięki którym można zaprezentować oferowane hotele we Wrocławiu, noclegi w Gdańsku, hotele w Poznaniu czy noclegi w Warszawie szerokiej liczbie miłośników futbolu, którzy odwiedzą polskie miasta Euro2012 w trakcie wielkiego piłkarskiego święta. Jeśli chcesz dobrze wypromować swój obiekt noclegowy – zapraszamy do kontaktu i nawiązania satysfakcjonującej współpracy.

Pokoje Kazimierz Dln ul. GĂłry     « powrót         [archiwum artykułów]

2013-10-07 20:55:06

 

 

ul. Góry 24 Kazimierz Dolny  2os/70zł   

 

 

Do pokoju wchodzi się po wysokich schodach z podwórka . Po drodze mamy taras na którym jest stół i ławki , popielniczka. Na podwórku jest małe stanowisko na grill i piaskownica.Pokój jest na piętrze (poddasze) , obok znajdują się jeszcze 2 pokoje . Korytarz  jest w kształcie prostokąta i robi za aneks kuchenny. W aneksie są wszystkie potrzebne rzeczy i agd jak lodówka , czajnik,mikrofala, kubki , talerze itp. W pokoju jest małżeńskie łóżko złożone z  dwóch . Łóżko ma metalowy ozdobny stelarz . Często uderza się o pręty kolanem lub z drugiej strony  głową ale do spania jest wygodne. Pokój posiada nad łóżkiem skosy . W pomieszczeniu są 2 szafki nocne, 2 lampki , stół ,2 krzesła, szafa, półka otwarta, wersalko-sofa nad którą też jest skos. Na podłodze są panele i dywan. Wszystkie meble i drzwi wejściowe do pokoju są z sosny. TV płaski, programy podstawowe. Pokój posiada 2 okna z wygodnymi zasłonkami . W lokum widno. Jak na październik było w pomieszczeniu zimno, dopiero po 21 zostało włączone centralne ogrzewanie ale krótko były ciepłe kaloryfery. Natomiast rano i do południa w pokoju było ciepło od słońca. Przy wychodzeniu z pokoju z aneksu wkraczał chłód . W pokoju słychac wszystkie wykonywane  czynności w kuchni i odwrotnie. Internet na hasło.W łazience brak było papieru po zgłoszeniu była duża ilość. Wynajmujący pyta także czy wydac ręczniki. Prysznic bardzo wąski z kotarą. Klapa od sedesu opada i utrudnia czynności. W łazience kosz, lustro, mydło w płynie, dywanik. Przy większym strumieniu wody w umywalce woda zalewa podłogę. Ciepła woda pojawia się szybko  ale też szybko np. pod prysznicem jest letnia. Na podwórku jest  miejsce na samochód. * 


 

 * opis i zdjęcia to rzeczywisty stan obiektu  w danym dniu .05-10-2013